Trwa ładowanie...

Nowoczesne toalety myjące - luksus i komfort w Twojej łazience!

Artykuł sponsorowany

Urządzenie łazienki to dla wielu osób nie lada problem. Musi ona bowiem spełniać wiele funkcji. Współczesne łazienki szczególnie te małe muszą być funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości, a także eleganckie i nowoczesne. Wiele ludzi rezygnuje z zamontowania bidetu w swojej łazience, ze względu na brak miejsca. Z rozwiązaniem przychodzą producenci toalet myjących.

Bidet – komfort i higiena

Bidet to urządzanie sanitarne, które pozwala zadbać o prawidłową higienę miejsc intymnych. Jest to bardzo przydatny element łazienek osób, które borykają się np. z niepełnosprawnością ruchową. Łatwość mycia i odświeżania miejsc intymnych, sprawia, że utrzymanie prawidłowej higieny nie stanowi problemu. Doceniają je również kobiety w ciąży, które muszą przykładać szczególną uwagę do higieny okolic dróg rodnych. Tego typu urządzenie sprawdza się także w przypadku wszelkiego rodzaju infekcji intymnych. Zalety bidetu zauważają także rodzice małych dzieci, którzy chcąc by ich pociechy w łatwy i wygodny sposób, mogły dbać o higienę. Dla wielu osób bidet jest także sojusznikiem w przypadku nieprzyjemnych zaparć oraz problemów związanych z hemoroidami. W większości przypadków bidet znajduje się tuż obok toalety. Jednak nie w każdej łazience jest możliwość zamontowania dodatkowego urządzenia sanitarnego. Istnieją jednak sposoby, by cieszyć komfortem i higieną w każdej, nawet najmniejszej łazience.

(Materiał Partnera)

Funkcjonalność dla każdego

Właściciele dużych przestronnych łazienek, już od lat chętnie montują bidety. Dla wielu osób jest to konieczny element dbania o higienę miejsc intymnych. Niestety niektóre łazienki nie są w stanie pomieścić toalety oraz bidetu. Szczególnie w mieszkaniach ciężko wygospodarować miejsce dla tego urządzenia. Producenci urządzeń sanitarnych wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów. W dobrych sklepach z powodzeniem znaleźć można toalety z bidetem 2w1. Łączą one funkcję toalety i bidetu w jednym urządzeniu. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla małych przestrzeni. Toaleta myjąca znajduje swoje zastosowanie w łazienkach osób, które lubią minimalizm i cenią funkcjonalność.

2w1 nie tylko dla domu!

Chcąc podnieść standard w swoim pensjonacie czy motelu, lub unowocześnić swój gabinet lekarski bądź kosmetyczny. Zamontuj w łazience ekologiczną toaletę łączącą funkcję bidetu. Takie urządzenie niewątpliwie wpasowuje się w nowoczesne standardy urządzania firmowych łazienek. Osoby korzystające z toalety myjącej z pewnością docenią funkcję, która zwiększy ich higienę. Dbanie o komfort klienta buduje relację i zaufanie. Toaleta 2w1 jest zatem rozwiązaniem dla każdej przestrzeni.

Higiena w parze z elegancją

Niektórzy szukają dla swoich łazienek urządzeń i dodatków, które muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Choć dla wielu wybór toalety nie jest skomplikowany. Dla niektórych znalezienie tej wpasowującej się w styl łazienki nie jest łatwy. Toalety myjące typu Major&Maker oraz Aquaduo łączą ze sobą WC z bidetem, a ponadto funkcjonalność z elegancją. Na rynku z powodzeniem znajdziemy ekologiczne toalety, które spełniają wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Od tradycyjnych białych po ekstrawaganckie czarne urządzenia 2w1. W subtelnych i minimalistycznych przestrzeniach z pewnością bardziej sprawdzą się toalety bardziej zaokrąglone. Natomiast w nieco odważniejszych łazienkach szczególnie męskich i nowoczesnych wpasują się urządzenia o kanciastych kształtach. Warto dodać, że tego typu nowoczesna toaleta może być zamontowana w sposób tradycyjny, bądź na stelażu podtynkowym renowowanych firm takich jak Tece, Grohe, Geberit lub Alca. W dobrych sklepach możemy kupić zarówno kompletne zestawy jak i samą miskę. Podwieszana toaleta 2w1 pozwala lepiej zadbać o czystość w łazience, jak również dodaje przestrzeni w małych pomieszczeniach.

(Materiał Partnera)

Osoby, które choć raz zetknęły się toaletami myjącymi, nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez tego typu urządzania. Jest to bowiem swego rodzaju luksus, który poprawia komfort życia. Ludzie, którzy cenią ekologię, są zgodni, że korzystanie z funkcji bidetu pozwala znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie papieru toaletowego. Pozwól sobie na luksus i zamień zwykłą toaletę w niezwykle WC z bidetem i przekonaj się, jak łatwo możesz podnieść standard swojego życia.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza