Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Niebieski wieloryb

Zobacz film: "Nawiąż z dzieckiem relację, dzięki której uchronisz je przed niebezpieczną grą"

Niebieski wieloryb to tajemnicza gra dla dzieci, przez którą zginęło co najmniej kilkanaście młodych osób. W trakcie „zabawy” maluchy są doprowadzane do skrajnego zmęczenia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Tajemniczy moderatorzy stymulują dzieci, które wykonują różne zadania, z których ostatnim jest popełnienie samobójstwa. W dziwnej grze najczęściej biorą udział nastolatkowie, ponieważ są najbardziej podatni na wpływy innych osób. Tym bardziej że do 21. roku życia siła oddziaływania na człowieka jest bardzo duża. Chcesz ustrzec swoje dziecko przed tą grą? Zobacz nasze wideo, w którym prof. Mariusz Jędrzejko oraz Magdalena Chorzewska rozmawiają o zjawisku psychomanipulacji.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza