Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: ALERGIE

Nie przekarmiaj dziecka, to grozi otyłością (WIDEO)

Zobacz film: "Nie przekarmiaj dziecka, to grozi otyłością"

Pulchne dziecko wygląda słodko i przez całą rodzinę jest uważane za zdrowe. Jest to często wynik przekarmiania dziecka przez rodziców. Niestety nie mają oni świadomości, że trudności w utrzymaniu wagi to efekt ich szkodliwego postępowania. Bardzo często to rodzice nieświadomie fundują swoim dzieciom tendencję do tycia. Przekarmiając dziecko od pierwszych dni życia, programujemy ich komórki w ten sposób, że w dorosłym życiu trudno im uzyskać i zachować szczupłą sylwetkę. Obejrzyj materiał.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza