Trwa ładowanie...

Nie odżywiaj swojego raka – przełom w leczeniu

W październiku, nakładem prozdrowotnego wydawnictwa Vivante, ukazała się książka Rewolucja w leczeniu raka autorstwa znanej i cenionej dr Leigh Erin Connealy. Lekarka z ponad 30-letnim stażem prezentuje w niej fenomenalny, naturalny i bezpieczny dla organizmu program profilaktyki i leczenia raka, po który po prostu trzeba sięgnąć.

spis treści

  Książka jest potężnym przeciwnowotworowem planem żywieniowym – niskowęglowodanowym, średniobiałkowym i bogatym w zdrowe tłuszcze – nazywanym dietą ketogeniczną. Ten typ diety zmienia sposób, w jaki organizm wykorzystuje energię. Glukoza pochodzi z węglowodanów, więc gdy nie spożywa się ich w dużych ilościach, organizm przestawia się na rozkładanie tłuszczu w procesie zwanym ketozą. Wytwarza wówczas tzw. ciała ketonowe – substancje, które wątroba produkuje podczas rozkładu tłuszczu i jego wykorzystywania jako źródła energii zamiast glukozy. Komórki nowotworowe używają glukozy jako źródła energii, ale nie są w stanie wykorzystywać ciał ketonowych, dlatego uważa się, że dieta ketogeniczna pomaga je głodzić.

  Zobacz film: "Groźny mit utrudnia leczenie raka"

  10 czynników, które podnoszą ryzyko zachorowania na nowotwór
  10 czynników, które podnoszą ryzyko zachorowania na nowotwór [10 zdjęć]

  Czy wiedziałeś, że niezdrowe nawyki żywieniowe oraz brak aktywności fizycznej mogą przyczynić się do

  zobacz galerię

  Pogląd dr Connealy o tym, że dieta ketogeniczna pomaga zapobiegać nowotworom i pokonać tę chorobę osobom, które ją stosują, poparło wielu badaczy, m.in. dr Thomas Seyfried, profesor neurogenetyki i neurochemii na Uniwersytecie Yale i w Boston College czy też lek. med. Otton Warburg, znakomity niemiecki naukowiec, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za odkrycie, że komórki nowotworowe odżywiają się dzięki pośrednictwu glikolizy. Idea leżąca u podstaw diety ketogenicznej jest więc bardzo prosta: komórki nowotworowe do rozwoju potrzebują glukozy, w którą w organizmie przekształcają się węglowodany, dlatego raka można po prostu głodzić dzięki ograniczeniu spożycia pokarmów zawierających węglowodany.

  Rewolucja w leczeniu raka
  Rewolucja w leczeniu raka (Wydawnictwo: Vivante )

  Dodatkowym wsparciem służącym wyzdrowieniu jest wykorzystanie wszystkich narzędzi prezentowanych przez dr Connealy, koncentrujących się na zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, zdrowym żywieniu, odtruwaniu ciała i domu, regularnych ćwiczeniach, drogocennej mocy głębokiego i spokojnego snu oraz na ćwiczeniach technik redukcji stresu. Rewolucja w leczeniu raka to kompletne kompendium pełne fenomenalnych strategii oraz programów, przy użyciu których w skuteczny sposób można poprawić stan zdrowia, wzmocnić układ odpornościowy oraz przejść totalną odnowę i rewitalizację. Dodatkowo zawarte w tej książce listy suplementów, przykładowe jadłospisy i przepisy na naprawdę zdrowe dania umożliwiają utrzymanie ciała w dobrym samopoczuciu.

  Ta książka jest dowodem na to, że raka da się pokonać i odzyskać zdrowie. Skutecznie zamyka również usta tym, którzy krytykują wszelkie zabiegi związane z dietą ketogeniczną. Rewolucja w leczeniu raka jest przykładem na to, że warto posłuchać osób, które są zadowolone wynikami stosowania terapii i cieszą się dobrym samopoczuciem i zdrowiem.

  Dr Leigh Erin Connealy prowadzi praktykę medyczną od ponad trzydziestu lat (od 1986 roku). Jest założycielką i dyrektorem medycznym Center for New Medicine oraz Cancer Center for Healing w Irvine w Kalifornii, które stosują nowatorskie terapie przeciwnowotworowe i dotyczące innych przewlekłych chorób degeneracyjnych. Doktor Connealy i jej zespół wychodzą poza ograniczenia medycyny konwencjonalnej, lecząc pierwotne przyczyny choroby za pomocą metod najnowocześniejszych, opartych na odkryciach naukowych i obejmujących cały organizm, a także dzięki współczuciu i miłości. Hołdują zasadzie leczenia pacjenta z chorobą, a nie choroby pacjenta. Doktor Connealy edukuje innych lekarzy i terapeutów, a jej wykłady i artykuły ukazują się w wielu publikacjach naukowych.

  Tytuł: Rewolucja w leczeniu raka

  Autor: dr Leigh Erin Connealy

  Wydawnictwo: Vivante

  Data premiery: październik 2017

  Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

  Polecane dla Ciebie
  Komentarze
  Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
   Pomocni lekarze
   Szukaj innego lekarza