Trwa ładowanie...

Naucz się śmiać na przekór trudnościom (WIDEO)

Zobacz film: "Śmiech jest najlepszym lekarstwem"

Śmiech może być najlepszym lekarstwem. Kiedy się śmiejemy, dotleniamy mózg, pozwalamy uwolnić się endorfinom i zaczynamy postrzegać świat w bardziej optymistycznych barwach. Czasami jednak nie jest łatwo zdobyć się na uśmiech. W takich chwilach pomaga fundacja Dr Clown.

Anna Mossakowska opowiada o tym, jak nauczyć się uśmiechania nawet w najtrudniejszych chwilach. W swojej pracy stara się odciągnąć uwagę przygnębionej osoby od problemu, który ją trapi. Podkreśla, że śmiech może przynosić ulgę w chorobach i działać terapeutycznie.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza