Trwa ładowanie...

Największe błędy randkowe (WIDEO)

Zobacz film: "Największe błędy randkowe"

Podczas randek powinno być miło i przyjemnie, a atmosfera sprzyjać wzajemnemu poznawaniu się. Jednak nierzadko zdarza się, że dochodzi po jednej lub drugiej stronie do rażących błędów, które odstraszają potencjalnego partnera.

Do klasycznych błędów randkowych zaliczyć można przede wszystkim snucie planów czy insynuacje dotyczące wspólnej przyszłości. Poza tym na pierwszej randce może razić wyraźna ekspansywność oraz zbyt wulgarne zachowanie.

Na randkę należy założyć też odpowiedni strój, który z jednej strony nie eksponuje zanadto ciała, z drugiej zaś szczelnie go nie zakrywa.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Na randkach zdarza nam się popełniać wiele błędów
Na randkach zdarza nam się popełniać wiele błędów
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza