Trwa ładowanie...

Najczęstsze objawy migotania przedsionków, które bagatelizujemy (WIDEO)

Zobacz film: "Najczęstsze objawy migotania przedsionków, które bagatelizujemy"

Migotanie przedsionków jest najczęściej występującą formą nieprawidłowej pracy serca, która prowadzi do jego osłabienia. Dotyczy 6 milionów ludzi w Europie, w Polsce zmaga się z nim ponad 400 tys. osób. Oprócz standardowych objawów migotania, takich jak przyspieszone bicie serca lub uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej, możemy zaobserwować inne objawy, które zazwyczaj nie są oczywistymi, świadczącymi o problemach z sercem. Oto objawy migotania przedsionków, które najczęściej bagatelizujemy.

Przeczytaj także

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polacy nie zwracają uwagi na wiele objawów migotania przedsionków
Polacy nie zwracają uwagi na wiele objawów migotania przedsionków
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza