Trwa ładowanie...

Modelka ma guza mózgu. Narzeczony zostawił ją tuż przed ślubem, bo przytyła

Emily Nicholson, 24-latka z Nowego Jorku, jest młoda i piękna. Gdy jej życie było w rozkwicie, u kobiety zdiagnozowano guza mózgu. Dziewczyna znacząco przytyła wskutek zastosowanego leczenia, a wówczas... zostawił ją narzeczony.

Zobacz film: "Były Króliczek Playboya walczy z rakiem mózgu"

1. Modelka walczy z guzem mózgu

Emily Nicholson, była modelka, doświadczyła już tak wiele w tak młodym wieku. U kobiety wykryto guza mózgu. Pierwsze rokowania mówiły o szansach na przeżycie roku. Guz mózgu u kobiety został rozpoznany jako gwiaździak anaplastyczny, nowotworowy guz mózgu należący do glejaków.

Wdrożone leczenie, m.in. za pomocą sterydów, wyraźnie wpłynęło na wagę kobiety. Farmakoterapia doprowadziła byłą modelkę z rozmiaru 6 (europejskie 34) do 16 (europejskie 44).

Emily Nicholson walczy z guzem mózgu
Emily Nicholson walczy z guzem mózgu (facebook.com)

Niestety, narzeczony nie przejął się faktem, iż Emily walczy ze śmiercią i zostawił ją z powodu nadwagi.

Jamie Smith, jej ukochany, zachował się zupełnie bez klasy. Nie tylko porzucił narzeczoną, ale zrobił to wysyłając jej wiadomość za pośrednictwem aplikacji Messenger. Do planowanego ślubu zostało wówczas już tylko kilka dni. Mężczyzna jednak nie mógł pogodzić się z nowym wyglądem dziewczyny i stwierdził, że lepiej zakończyć to przed ślubem, niż potem żałować.

2. Szanse leczenia guza mózgu

Gwiaździaki to guzy o bardzo wysokiej złośliwości. U Emily chorobę rozpoznano już w trzecim stadium.

W lutym 2016 padła przerażająca diagnoza. Guz usunięto, szacując jednak szanse na przeżycie na 12 do 18 miesięcy. Obecnie kobieta walczy z chorobą w Wielkiej Brytanii. Wierzy w zwalczenie raka za pomocą innowacyjnej immunoterapii.

Koszty leczenia to ponad 30 tys. funtów, więc jej bliscy zbierają środki na leczenie. Niemieccy lekarze dają szanse na leczenie glejaków i gwiaździaków.

W początkach choroby Emily cierpiała na ataki padaczkowe. Kobieta straciła pracę, prawo jazdy, całe dotychczasowe życie.

Emily wspomina, że w okresie choroby ukochany jej nie wspierał. Spędzał czas wychodząc z przyjaciółmi, mało z nią rozmawiał. Zraniona kobieta stara się wierzyć, że po prostu tak było jej pisane i że będzie żyć jeszcze długo i szczęśliwie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza