Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Młodzi o seksie: Kościół może tylko pokiwać palcem (WIDEO)

Zobacz film: "Młodzi o seksie: Kościół może tylko pokiwać palcem"

Jak wiadomo, Kościół jest przeciwnikiem seksu przed ślubem czy zażywaniu jakichkolwiek używek. Jak odnosi się do tego młodzież? Pytaliśmy o to podczas Światowych Dni Młodzieży. Jak się okazuje, co raczej niespodzianką nie jest, młodzi ludzie nie są zbytni przekonani do wstrzymania się z seksem do ślubu. Jest na to wiele argumentów, między innymi przeżycie wszystkich doświadczeń ze swoim partnerem przed ślubem, aby sprawdzić, czy na pewno do siebie pasują. Co z kolei uważają na temat alkoholu? Tu sprawy mają się już inaczej. Młodzież zaznacza, że nie jest przeciwna spożywaniu alkoholu, jednak zadecydowanie w umiarkowanych ilościach.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza