Trwa ładowanie...

Młode kobiety rzadziej zdradzają (WIDEO)

Zobacz film: "Młode kobiety rzadziej zdradzają. Oto powód"

Zdrady w związkach to ciężki temat, pełen niewypowiedzianych słów i kłótni. I właśnie o te niewypowiedziane słowa chodzi. Badania wykazały, że młode kobiety zdradzają najmniej, a powodem tego jest ich otwartość na rozmowy z partnerem o swoich preferencjach seksualnych. Są one bardziej świadome tego, czego chcą i nie boją się na ten temat rozmawiać. Z drugiej strony 30 proc. kobiet deklaruje chęć wzięcia udziału w trójkącie. Jednak, jak mówi seksuolog Daniel Cysarz, te deklaracje są bardziej fantazjami, aniżeli czymś, co faktycznie mamy ochotę zrobić.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza