Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2013 - HOSPITAL, 1-3 października, Warszawa

W dniach 01-03.10.2013 w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Medyczne. To jedyna impreza na taką skalę w Warszawie - w jej trakcie będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny medycyny, najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami technicznymi. Targi stanowią unikalną okazję do nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży medycznej oraz producentami sprzętu medycznego z kraju i zagranicy.

Tematyka Targów ma szeroki zakres i obejmuje m.in. wyposażenie medyczne, technologie wykorzystywane w szpitalach, ratownictwo medyczne, systemy informatyczne w placówkach zdrowia, wyposażenie laboratoryjne, środki służące do sterylizacji itd.

Do udziału w Targach Medycznych zapraszamy lekarzy, studentów medycyny, pielęgniarki i położne, fizjoterapeutów, pracowników laboratoriów diagnostycznych, a także kadrę zarządzającą szpitali i innych placówek opieki zdrowotnej.

Rejestracji można dokonać online, na stronie Targów Medycznych.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza