Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 - PHARMACY, 1-3 października, Warszawa

W dniach 01-03.10. 2013 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI (Ignacego Prądzyńskiego 12/14) odbędą się Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 – PHARMACY. Jest to największe wydarzenie tego typu w Polsce. W trakcie Targów zaprezentowane zostaną innowacyjne technologie i produkty farmaceutyczne. Udział w imprezie stwarza możliwość nawiązania współpracy z producentami sprzętu do produkcji środków farmakologicznych oraz wytwórcami substancji farmaceutycznych i opakowań leków. Targi Farmaceutyczne to również doskonała okazja do pozyskania nowych klientów.

Tematyka Targów obejmuje: produkty OTC, leki biotechnologiczne, leki Rx, substancje do produkcji farmaceutycznej, opakowania leków, sprzęt do napełniania, lakowania i etykietowania, odczynniki, linie produkcyjne, surowce farmaceutyczne, sprzęt laboratoryjny, czyste pomieszczenia laboratoryjne, wyposażenie aptek, systemy informatyczne dla farmacji, składowanie i transport leków.

Do udziału w Targach zapraszamy: farmaceutów, menedżerów firm farmaceutycznych, właścicieli aptek, właścicieli hurtowni farmaceutycznych, dystrybutorów leków, dyrektorów szpitali, lekarzy specjalistów, dyrektorów centrów medycznych, kierowników aptek szpitalnych, kierowników szpitalnych działów zaopatrzenia, media i stowarzyszenia branżowe.

Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe znajdziesz na stronie internetowej Targów Farmaceutycznych.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza