Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Zasnął na drabinie

Do niecodziennej sytuacji doszło 29 czerwca w gminie Józefów nad Wisłą. Przypadkowa osoba zauważyła nieruszającego się mężczyznę na rozstawionej drabinie. Miał założoną pętlę na szyi. Po wezwaniu policji okazało się, że osoba ta planowała popełnić samobójstwo. Nie udało mu się to, ponieważ w międzyczasie zasnął. Był pod wpływem alkoholu.

Zobacz film: "Alkoholizm w Polsce [Specjalista radzi]"

W czwartek 29 czerwca została wezwana policja do gminy Józefów nad Wisłą. Osoba, która poprosiła o interwencję zobaczyła kogoś uczepionego na drabinie. Alarmujący zauważył, że mężczyzna się nie rusza i ma na szyi nałożoną pętlę. Funkcjonariusze szybko przybyli na miejsce.

Zobacz także:

Aspirant sztabowy Edyta Żur z policji powiedziała - ''Według zgłaszającego, człowiek miał założoną na szyję pętlę i wyglądał jakby chciał popełnić samobójstwo. W tej sytuacji świadek zdarzenia obawiał się podejść bliżej, by nie zbudzić śpiącego desperata, gdyż mógłby on zrealizować swój zamiar. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i potwierdzili wszystkie informacje''.

(123rf)

Okazało się, że ściągnięty z drabiny mężczyzna ma 51 lat i był pod wpływem alkoholu. Badania wykazały, że miał ponad 2 promile we krwi. Została mu udzielona pomoc lekarska. Dzięki szybkiej reakcji świadka zdarzenia, udało się być może zapobiec tragedii.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza