Trwa ładowanie...

MAGNella

MAGNella to suplement diety zawierający magnez i witaminę B6. Składniki te pozytywnie wpływają na pracę układu nerwowego, działają uspokajająco i zmniejszają zmęczenie.

spis treści

1. Najczęstsze pytania

Jak sprawdzić, czy mam niedobór magnezu?

Zobacz film: "Polacy żyją aż 7 lat krócej niż Szwedzi"

Można zbadać poziom magnezu we krwi.

Czy MAGNellę można stosować z innymi lekami?

Tak, można ją stosować ze znakomitą większością leków.

Czy MAGNella jest bezpieczna dla alergików?

Tak, jest bezpieczna dla alergików.

Skład

Suplement diety Magnella zawiera magnez (200 mg) i witaminę B6 (1,4 mg). Magnez i witamina B6 regulują metabolizm energetyczny i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Czy preparat MAGNella ma jakieś skutki uboczne?

W zalecanych dawkach nie ma działań ubocznych.

Ile powinna trwać kuracja MAGNellą, by uzupełnić niedobory magnezu?

W przypadku niedoborów magnezu, suplementacja powinna być permanentna, chyba że ustaną przyczyny niedoboru, takie jak palenie papierosów, picie alkoholu czy kawy.

Czy przyjmując MAGNellę, można spożywać alkohol?

Jedynie sporadycznie i w małych dawkach.

Spośród licznych preparatów magnezowych na szczególną uwagę zasługują suplementy zawierające magnez chelatowany, a zarazem oferujące przedłużone uwalnianie, takie jak Magnella. Pozwalają one na zażywanie tylko raz dziennie, co jest bardzo wygodne i sprzyja prawidłowemu stosowaniu (stosując raz dziennie, trudniej pominąć dawkę), a zarazem zapewniają odpowiednie stężenie magnezu w organizmie przez cały dzień.

Czy preparat MAGNella może być stosowany przez diabetyków?

Może być stosowany, gdyż nie zawiera cukrów, a jego składniki nie wchodzą w interakcje z lekami cukrzycowymi.

Czy magnez zawarty w preparacie MAGNella dobrze się wchłania do organizmu?

Tak, magnez w tym preparacie jest w formie chelatu, co jest jedną z najlepiej wchłanialnych postaci magnezu.

Co to znaczy, że MAGNella ma System Zmodyfikowanego Uwalniania?

To znaczy, że magnez z preparatu uwalnia się nie na raz, ale stopniowo. Pozwala to zażywać preparat tylko raz dziennie, a jednocześnie mieć zagwarantowane optymalne stężenie magnezu przez całą dobę.

Dlaczego witamina B6 powinna być przyjmowana razem z magnezem?

Witamina B6 hamuje eliminację magnezu z organizmu, dzięki czemu wydłuża działanie preparatów magnezowych.

Podmiot odpowiedzialny

Podmiot odpowiedzialny to Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.

2. Co to jest MAGNella?

MAGNella to preparat zawierający magnez pochodzenia morskiego i witaminę B6. Posiada MRS – System Zmodyfikowanego Uwalniania, dzięki któremu magnez jest stopniowo uwalniany, a jego stężenie w organizmie utrzymuje się na odpowiednim poziomie przez dłuższy czas. Przyjmowanie środków z magnezem zapobiega niedoborom tego pierwiastka, które mogą się objawiać zmęczeniem, sennością, skurczami, drganiem powiek, obniżeniem odporności, bólami głowy, a nawet zaburzeniami rytmu serca.

3. Kto powinien stosować MAGNellę?

Preparat MAGNella polecany jest przy chronicznym narażeniu na stres, wzmożonym wysiłku intelektualnym oraz zmęczeniu, utrudniającym codzienne obowiązki. MAGNellę można przyjmować w trakcie odchudzania, by uzupełnić niedobory magnezu. Jeśli regularnie pijemy kawę oraz zdarza nam się spożywać alkohol, możemy cierpieć na braki tego ważnego pierwiastka w organizmie. Zalecana jest wtedy suplementacja. Preparat MAGNella może być stosowany przez kobiety ciężarne oraz młode matki, które karmią piersią. Składniki suplementu diety sprawdzą się również w przypadku występowania skurczy mięśni.

4. Jak stosować MAGNellę?

Zalecana dawka leku to 1 tabletka dziennie. Należy pamiętać, by obficie popić preparat szklanką wody. MAGNellę mogą stosować zarówno dorośli, jak i młodzież.

Nie należy przekraczać dziennej dawki, a także pamiętać, że suplementy nie zastępują zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

5. Oferty aptek

MAGNella - aptekarosa.pl
MAGNella - Apteka Zawiszy Czarnego
---
MAGNella - aptekaeskulap.pl
---
MAGNella - Apteka Magnuspharm
---
MAGNella - vivapharma.pl
---

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Mgr Artur Rumpel
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza