Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Kora o aborcji: "Jeśli kobieta chce usunąć dziecko, to ma do tego prawo" (WIDEO)

Zobacz film: "Kora o aborcji: "jeśli kobieta chce usunąć dziecko to ma do tego prawo""

Całkowite nie dla aborcji, czyli burzliwy temat dzielący od jakiegoś czasu polskie społeczeństwo. Wielu mężczyzn nie wypowiada się na ten temat, uważając tak samo jak malarz i grafik, Rafał Olbiński, że tylko kobiety mają prawo tak naprawdę wypowiadać się w tej kwestii. Więc co na to Panie? Reżyserka filmowa Agnieszka Holland mówi: "Nie możemy stawiać kobiety w roli wyłącznie nosiciela zarodków". Natomiast piosenkarka Kora nie owija w bawełnę: "Ja jestem za całkowitą aborcją na życzenie. Jeśli kobieta chce usunąć dziecko, ma do tego pewne prawo. Dla prawie każdej kobiety usunięcie dziecka jest traumą, więc dlaczego mamy ją powiększać".

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza