Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: ALERGIE

Konferencja Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, 12.10.2013, Łódź

12 października 2013 roku w Andel's Hotel w Łodzi odbędzie się Konferencja Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Patronat naukowy nad Konferencją objęły: prof. dr hab. n. med. Mieczysława Czerwionka-Szaflarska (Dyrektor Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego) oraz prof. dr hab. n. med. Teresa Woźniakowska-Gęsicka (Prezes Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego). Wśród poruszanych podczas Konferencji tematów znajdą się: szczepienia ochronne, zakażenia układu oddechowego, astma oskrzelowa u dzieci, różnicowanie astmy i infekcji, interakcje leków w pediatrii, standardy leczenia gorączki i bólu u dzieci, czynnościowe zaparcie stolca i biegunki u dzieci. Udział w sympozjum jest nieodpłatny, ale osoby zainteresowane powinny wcześniej dokonać rejestracji w biurze Konferencji w godzinach 7:30-8:00.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, lekarze uczestniczący w Konferencji otrzymują punkty edukacyjne. Aby otrzymać certyfikat potwierdzający otrzymanie punktów edukacyjnych, należy być obecnym na sympozjum i dokonać rejestracji przy stoisku firmy SYMPOSIUM. Podczas rejestracji uczestnicy dostaną ankiety na temat indywidualnych preferencji w kwestii tematyki kolejnych konferencji. Na zakończenie Konferencji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestników, którzy wypełnili ankietę.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza