Trwa ładowanie...

Konferencja Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, 19.10.2013, Warszawa

19 października 2013 roku w Hotelu Novotel w Warszawie odbędzie się Konferencja Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Patronat naukowy nad sympozjum objął prof. zw. dr hab. n. med. Piotr Kuna (Dyrektor Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego).

Tematyka Konferencji obejmuje następujące zagadnienia: infekcja a alergia, immunoterapia chorób alergicznych, choroby alergiczne oczu, postępy w leczeniu przewlekłej i ostrej pokrzywki, zastosowanie leków antyhistaminowych i sterydów w skórnych chorobach alergicznych, alergia pokarmowa, różnicowanie POCHP i astmy, współistnienie astmy i alergicznego nieżytu nosa, zalecenia dotyczące leczenia astmy, standardy postępowania w leczeniu wybranych chorób. Udział w sympozjum jest nieodpłatny, należy jednak zarejestrować się w biurze Konferencji między 7:30 a 8:00. Lekarze biorący udział w sympozjum otrzymają punkty edukacyjne oraz certyfikat – warunkiem jest dokonanie rejestracji (przy stoisku firmy SYMPOSION) i przybycie na Konferencję. Podczas zapisów uczestnicy otrzymają ankiety do wypełnienia – osoby, które podzielą się swoimi preferencjami na temat tematyki konferencji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza