Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Konferencja "Innowacje w onkologii ze szczególnym uwzględnieniem zmian systemowych i oceny dostępności w Polsce", 20.09.2013 r., Warszawa

20 września 2013 roku w Warszawie odbędzie się Seminarium na temat ograniczeń w dostępie do nowoczesnych metod leczenia onkologicznego i możliwości poprawy tego stanu. Spotkanie będzie miało miejsce w AULI Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Polskiej Akademii Nauk im. Macieja Nałęcza (ul. Ks. Trojdena 4). Udział w Seminarium jest bezpłatny. Wydarzenie jest dedykowane lekarzom specjalistom, pracownikom naukowym, przedstawicielom Ministerstwa Zdrowia, NFZ, towarzystw ubezpieczeniowych, Agencji Ochrony Technologii Medycznych, urzędów centralnych, samorządów lokalnych, mediów, organizacji pacjentów, kadry akademickiej oraz organizacji branżowych. Pierwsza część Seminarium obejmie wystąpienia prelegentów, natomiast w drugiej części odbędzie się debata systemowa połączona z konferencją prasową.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji prosimy o rejestrację drogą mailową lub telefonicznie (Marcin Pająk, tel. 504 741 313, email: pajak@korektorzdrowia.pl).

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza