Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Kiermasz Zdrowie i Uroda 2015 - Targi Lublin

W dniach 25-26 kwietnia 2015 r. na terenie Targów Lublin S.A. odbędzie się Kiermasz Zdrowie i Uroda.

To okazja, by zadbać o swoje zdrowie i zrobić EKO zakupy. Podczas dwóch dni kiermaszu będzie możliwość skorzystania z porad dietetyków, bioenergoterapeutów, zielarzy i kręgarzy oraz kosmetyczek. W jednym miejscu pojawią się: stoiska ze sprzętem medycyny estetycznej, suplementy diety, kosmetyki naturalne, rękodzieło i produkty regionalne. W programie przygotowaliśmy bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w grupie wiekowej 50-69 lat, pomiar ciśnienia tętniczego we krwi wraz z interpretacją wyników, konsultacje z lekarzem specjalistą radiologii obrazowej w zakresie USG piersi, pomiaru poziomu cukru we krwi, pomiaru poziomu nikotyny w wydychanym powietrzu u palaczy oraz konsultacje w zakresie badań cytologicznych. To tylko niektóre z atrakcji, jakie będą na Państwa czekać podczas Kiermaszu Zdrowia i Urody.

W tym samym czasie w Targach Lublin odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy – EDEN oraz Styl 50+ - bilet wstępu na trzy imprezy tylko 2 zł.

  • TERMIN: sobota - 25 kwietnia oraz niedziela - 26 kwietnia
  • MIEJSCE: Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Więcej informacji na stronie internetowej: www.zdrowie.targi.lublin.pl oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza