Trwa ładowanie...

Test obrazkowy. Jesteś geniuszem? Sprawdź, co widzisz

Psychotesty cieszą się dużą popularnością. Niektóre mogą zdradzić, jakim typem osobowości jesteśmy, inne mierzą poziom naszej inteligencji. Po internecie krąży wiele obrazków badających spostrzegawczość. Oto jeden z nich. Znajdziesz na nim zwierzę?

spis treści

1. Test na spostrzegawczość

Psychotesty mogą zdradzić wiele zarówno na temat osobowości, jak i inteligencji. Testy na spostrzegawczość są często bardzo podchwytliwe. Trzeba się mocno nagłowić, by odnaleźć wszystkie wskazówki.

Zobacz film: "Cecha, która świadczy o inteligencji"

Poniższy rysunek przedstawia staruszka. Jednak można na nim dostrzec coś jeszcze. Niektórzy uważają, że to jeden z najskuteczniejszych testów na spostrzegawczość. Można bowiem na nim znaleźć zwierzę. Psychologowie twierdzą, że zaledwie 1 proc. badanych potrafi odnaleźć na tym obrazku czworonoga. Jesteś w tej grupie?

Psychotest
Psychotest (Facebook)

2. Rozwiązanie testu

Podpowiedzią może być m.in. kształt nosa. Czy oczy mogą być aż tak symetryczne? Również linia włosów staruszka nie wygląda naturalnie.

Jeśli nie udało ci się znaleźć zwierzaka, nie przejmuj się, tylko 1 proc. osób jest w stanie go od razu odszukać. Wystarczy odwrócić obrazek do góry nogami. Wtedy ujrzysz psa trzymającego kość.

Psychotest
Psychotest (Facebook)

Zobacz także: Ile widzisz koni? Prosty test zdradzi wiele o twojej osobowości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza