Trwa ładowanie...

Jeśli wiosna i Bieg po Nowe Życie to Wisła i dużo dobrej energii

Transplantologia potrzebuje naszego wsparcia – 12. Bieg po Nowe Życie już początkiem kwietnia.

Zobacz film: "Bieg Wisła"

W kalendarzu Biegu po Nowe Życie niewiele się zmienia. Przychodzi wiosna i czas na spotkanie wszystkich wspierających polską transplantologię. Miejsce – niezmiennie Wisła. Tradycja zobowiązuje. A skoro tradycja to także marsz nordic walking ze znanymi osobami ze świata kina, teatru, estrady, dziennikarzami i sportowcami, a przede wszystkim osobami po przeszczepieniach, między innymi z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

Marsz sztafetowy promujący zdrowy styl życia, ale przede wszystkim po raz kolejny zachęcający do świadomego dawstwa narządów. Zawsze z sentymentem wracamy do Wisły. To dla nas miejsce magiczne, w którym zaczęliśmy przed laty nasz projekt i które na zawsze będzie kojarzone z Biegiem po Nowe Życie – podkreśla Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia.

- W przeddzień Biegu, w Hotelu Gołębiewski po raz czwarty wręczymy nagrody "Drugiego Życia" osobom oraz instytucjom, które szczególnie zasłużyły się dla polskiej transplantologii – informuje Pilarz. Pytany o znane osoby, które tym razem będą wspierać szlachetną ideę odpowiada z uśmiechem – Będą starzy znajomi i nowe twarze, drużyna Biegu po Nowe Życie potrafi zaskoczyć i nie inaczej będzie 7 kwietnia. Sylwetki naszych przyjaciół, którzy przyjadą do Wisły, prezentujemy już na naszym profilu społecznościowym – dodaje.

12-sty Bieg po Nowe Życie rozpocznie się 7 kwietnia o 12:00 w centralnym punkcie Wisły. Trasa marszu zostanie poprowadzona głównym deptakiem miasta ze startem i metą na Placu Bogumiła Hoffa.

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce i generalnym partnerem Biegu po Nowe Życie. Oferuje klientom szeroki zakres produktów obejmujący kredyty na nowe i używane samochody, kredyty gotówkowe, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz lokaty. Produkty dystrybuowane są na terenie całej Polski, poprzez sieć ponad 300 oddziałów, salony i komisy samochodowe oraz sklepy i punkty usługowe.

Hotel Gołębiewski w Wiśle jest strategicznym partnerem Biegu po Nowe Życie od pierwszej edycji. Przez lata ze skromnej inicjatywy wydarzenie urosło do ogromnej rangi, a nazwa stała się marką samą w sobie - rozpoznawalną w Polsce. Po raz czwarty, podczas Gali w Hotelu Gołębiewski, zostaną wręczone nagrody Drugiego Życia osobom promującym polską transplantologię.

Informacja prasowa

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza