Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński ma kłopot ze zdrowie. Ale przekłada swoją operację

Jarosław Kaczyński, lider Zjednoczonej Prawicy, wciąż przekłada termin operacji kolana. Anonimowe źródło ”Super Ekspresu” podaje, że jednym z powodów może być powrót Donalda Tuska do polityki.

spis treści

1. Kaczyńskiego czeka operacja kolana

Jak nieoficjalnie ustalił ”SE”, Jarosław Kaczyński odwleka operację kolana, która mogłaby go wykluczyć na kilka tygodni z aktywnej obecności na scenie politycznej. ”Super Express” twierdzi, że są istnieją dwa powody, dla których lider Zjednoczonej Prawicy przekłada termin zabiegu polegającego na wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego. Tabloid powołuje się na wypowiedzi anonimowego informatora, który jest politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Według tych informacji, prezes PiS, nie może odwlekać tak poważnej operacji w nieskończoność i powinien się jej poddać jak najszybciej.

Jak powiedział rozmówca, Jarosław Kaczyński ma w tym momencie ważniejsze sprawy. Według niego, decyzja lidera Zjednoczonej Prawicy może być spowodowana powrotem na polską scenę polityczną Donalda Tuska pełniącego obecnie obowiązki przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Jak dodaje informator, Tusk jest groźnym rywalem dla lidera PiS.

”Super Express” przypomina, że Kaczyński mógłby poddać się operacji i zadbać o swoje zdrowie, jeżeli zrezygnowałby z funkcji wicepremiera i odszedł z rządu. Rozmówca dodaje również, że wiosenne wybory to także niekorzystny moment dla Jarosława Kaczyńskiego na zabieg kolana.

Wicepremier polskiego rządu przeszedł już jedną operację kolana w 2019 r. Okazało się jednak, że konieczny jest kolejny zabieg, żeby polityk mógł wrócić do zdrowia. Schorzenie na jakie cierpi Kaczyński to zniszczenie chrząstki stawowej, która jest odpowiedzialna za amortyzację ruchów stawów.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Jarosław Kaczyński ma kłopot ze zdrowie. Ale przekłada swoją operację
Jarosław Kaczyński ma kłopot ze zdrowie. Ale przekłada swoją operację (PAP)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza