Trwa ładowanie...

Jakie napoje pić przy Hashimoto? (WIDEO)

Zobacz film: "Jakie napoje pić przy Hashimoto?"

Tarczyca to mały gruczoł, który wpływa na pracę całego organizmu człowieka. Gdy jego praca zostaje zaburzona, szybko zaczynamy odczuwać konsekwencje. Choroba Hashimoto to najczęściej diagnozowane zaburzenie jego pracy.

Charakterystycznym objawem Hashimoto jest stan zapalny, który stopniowo niszczy gruczoł i zaburza jego pracę. Warto jednak pamiętać, że nad chorobą można zapanować m.in. dzięki odpowiedniej diecie. Zobacz materiał i dowiedz się, co warto pić przy chorobie Hashimoto.

Materiał autorstwa Joanny Jędrzejczak-Jackowskiej udostępniony dzięki uprzejmości AJWEN DIETETYKA KLINICZNA IWONA WIERZBICKA.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.