Trwa ładowanie...

Jak zwierzęta radzą sobie z upałami? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak zwierzęta radzą sobie z upałami?"

W lecie ciężko znosimy upały. Każdy ucieka przed gorącem do cienia i pije więcej wody. Jednak nie tylko my cierpimy. Wiele osób zapomina, że gdy żar leje się z nieba, w szczególności należy zadbać o zwierzęta. W lecie pracownicy zoo starają się ulżyć swoim podopiecznym i podają im różne lodowe przysmaki, które zwierzęta wprost uwielbiają. Ponadto dieta zwierząt w tym okresie jest bogatsza w owoce i warzywa, aby dostarczyć zwierzętom jak najwięcej wody. Dzięki temu zwierzęta unikają odwodnienia.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza