Trwa ładowanie...

Jak zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworu? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak zmniejszyć ryzyko wystąpienia nowotworu?"

Każdego roku notuje się coraz więcej przypadków zachorowania na nowotwory. Eksperci, którzy zajmują się badaniem przyczyn chorób nowotworowych, opracowali ponad 30 lat temu ''Europejski Kodeks Walki z Rakiem''. Zawarli w nim szereg porad, dotyczących zmian w sposobie życia, które pozwolą zmniejszyć znacząco ryzyko zachorowania na nowotwór. Co zalecają specjaliści? Czego powinniśmy unikać, a co praktykować, jeżeli chcemy uniknąć tego śmiertelnego zagrożenia?

Zobacz także: Jedzone regularnie mogą sprawić, że będziesz ciągle zmęczony

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza