Trwa ładowanie...

Jak zminimalizować ryzyko zachorowania na raka? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak zminimalizować ryzyko zachorowania na raka?"

Choroby nowotworowe są bardzo częste. Na ich rozwój wpływają pewne czynniki, o których w naszym materiale opowiada onkolog Dariusz Godlewski. Specjalista podkreśla m.in., że ogromne znaczenie w zapobieganiu nowotworom ma nasza dieta. Według niego najważniejsze, aby nasza dieta była odpowiednio zbilansowana i zawierała odpowiednie proporcje pomiędzy poszczególnymi grupami produktów. Nasz ekspert zaleca m.in. jedzenie ok. pół kilograma świeżych owoców i warzyw. Obejrzyj materiał.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza