Trwa ładowanie...

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Większość kobiet do perfekcji opanowała sztukę masturbacji. Kobiety zazwyczaj wiedzą, jak dojść do orgazmu. Stymulacja okolic pochwy pozwala bowiem na osiągnięcie kobiecego orgazmu w stosunkowo prosty i szybki sposób. Dlatego, jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie, jak doprowadzić kobietę do orgazmu i sprawić swojej partnerce przyjemność, w czasie stosunku nie zapomnij użyć swoich palców. Pamiętaj przy tym o użyciu dużej ilości lubrykantów, ponieważ suche palce mogą podrażnić łechtaczkę.

Zobacz film: "Jak rozbudzić pożądanie partnera i przełamać rutynę?"

spis treści

1. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego

Dla kobiety to, jak dojść do orgazmu, to żadna trudność. Większość kobiet masturbuje się, pocierając palcem lub dwoma łechtaczkę. Niekiedy masują również skórę na wargach sromowych kulistymi ruchami lub ruchami przód-tył. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że twoja partnerka lubi być w ten sposób dotykana, ale na wszelki wypadek upewnij się, w jaki sposób ją pobudzać.

Ponadto przydadzą ci się sprawdzone techniki masturbacji, które pomogą kobiecie dojść do wielokrotnego orgazmu. Efekty twoich działań będą lepsze, jeżeli w trakcie masturbacji nie będziesz krępował się poprosić kobietę o wskazówki, jak doprowadzić do kobiecego orgazmu. W przypadku seksu najważniejsza jest przecież współpraca.

Może pokazać ci sama sposób na to, jak chce dojść do orgazmu lub poprowadzić twoją dłoń w taki sposób, jaki jej najbardziej odpowiada. Sprawdzony sposób na kobiecy orgazm to rozwarcie jej warg sromowych i szybkie przesuwanie środkowego palca w górę i w dół ścianek pochwy, przy lekkim dotykaniu łechtaczki. Nawet tak delikatna pieszczota może doprowadzić kobietę do orgazmu. Warto przy tym dodatkowo stymulować partnerkę, całując ją w usta i inne punkty erogenne.

10 kroków do lepszego orgazmu
10 kroków do lepszego orgazmu [10 zdjęć]

Pozycja, podczas której pociera się łechtaczkę, może sprawić, że będziesz mieć orgazm podczas stosunku....

zobacz galerię

Alternatywa dla subtelnych pieszczot to położenie całej dłoni na wzgórku łonowym i wprowadzenie jednego, dwóch, a następnie trzech palców do pochwy. Dłonią można lekko naciskać na łono i łechtaczkę. Kolejnym krokiem do tego, jak doprowadzić kobietę do orgazmu, jest poruszanie dłonią dla większej stymulacji oraz zgięcie palców w taki sposób, by w krótkich, ale zdecydowanych ruchach pobudzać punkt G partnerki. Ta technika jest niezwykle skuteczna w wywoływaniu kobiecego orgazmu, zwłaszcza gdy połączy się ją z pieszczotami oralnymi.

Podniecenie kobiece od męskiego różni się prawie wszystkim: dynamiką, czynnikami wywołującymi, reakcją fizjologiczną i zachowaniem podejmowanym pod wpływem podniecenia. Na przykład u mężczyzn podniecenie jest reakcją na bodziec – albo zewnętrzny, jak np. widok erotycznego zdjęcia, albo wewnętrzny, jak np. myśl o seksie. Dla kobiety podniecenie jest wynikiem różnych elementów, przede wszystkim poczucia, że jest na ten moment najważniejszą kobietą na świecie dla swojego partnera (nawet podczas jednorazowego stosunku).

2. Jak pobudzać wargi sromowe by kobieta osiągnęła orgazm

Mało znaną, ale wartą uwagi techniką do tego, jak doprowadzić kobietę do orgazmu, jest pobudzanie warg sromowych obiema dłońmi. Na początek, aby doprowadzić kobietę do orgazmu bez bólu, zaaplikuj dużą ilość lubrykantów na dłonie. Połóż jedną z dłoni w taki sposób, by palce były skierowane w stronę odbytu. Przesuń dłonią po wargach sromowych i zmień dłoń. Drugą dłonią badaj zewnętrzne i wewnętrzne wargi sromowe kobiety. Pocieraj wargi i zmieniaj dłonie.

Jeśli twoja partnerka ma swoje ulubione miejsce pieszczot, trochę się z nią podrażnij, i podczas masturbacji omijaj je. W ten sposób opóźnisz nieco kobiecy orgazm, ale w wyniku napięcia związanego z oczekiwaniem jej orgazm będzie dużo silniejszy niż zwykle. Obserwowanie reakcji partnerki i komunikowanie się z nią pozwoli ci wiele dowiedzieć się o jej preferencjach i szybciej doprowadzić kobietę do orgazmu.

Może się okazać, że nie lubi stymulacji okolic szyjki macicy. Niektóre kobiety czują dyskomfort podczas tego typu pieszczot, dlatego nie omieszkaj spytać się o upodobania partnerki. Jeżeli jednak twoja druga połówka chce być dotykana w tym miejscu, rób to ostrożnie.

Podobnie jest ze stymulacją jajników. Znajdują się one w najdalszej części pochwy. Niektóre kobiety lubią, gdy partner pobudza je aż tak głęboko, ale dla wielu jest to duży dyskomfort, przy czym wrażliwość tych okolic zależy między innymi od cyklu miesiączkowego.

Jeśli kobieta nie lubi tak daleko idących eksperymentów i dopiero zaczynacie współżycie, możesz mieć problemy z odczytaniem wysyłanych przez nią sygnałów i z tym,k jak doprowadzić kobietę do orgazmu Na szczęście istnieją typowe oznaki, że kobieta jest gotowa na bardziej odważne działania. Jeżeli podczas delikatnych pieszczot jej miednica zacznie wychylać się do góry, stan jej podniecenia rośnie.

Zobacz także:

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Stopniowo zwiększaj intensywność pieszczot. Dla urozmaicenia możecie zabawić się w cztery strony świata. Dwoma palcami poruszaj na zmianę w górę, bok, dół i bok, wykonując poszczególne ruchy po osiem razy. Alternatywą dla takich pieszczot może być zabawa w zegar. Zataczaj palcem małe kółka wokół łechtaczki, zatrzymując się przy każdej „godzinie”.

Masturbacja nie jest, wbrew pozorom, nudna. Wystarczy zmieniać natężenie pieszczot i stymulować różne partie ciała, aby dowiedzieć się, jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Po pewnym czasie z pewnością uda ci się opracować wypróbowany repertuar ruchów, aby doprowadzić kobietę do orgazmu, jednak nie spoczywaj na laurach – odrobina urozmaicenia pomoże uniknąć monotonii.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.