Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Jak skutecznie oszczędzać wodę? (WIDEO)

Zobacz film: "Kilka skutecznych sposobów na oszczędzanie wody"

Woda jest bezzapachowa i nie posiada koloru. Choć na co dzień nie zwracamy na nią zbytniej uwagi, odgrywa ona bardzo istotną rolę w naszym organizmie.

Organizm człowieka w 80 proc. składa się z wody. Zatem woda jest dla człowieka niezbędna do życia i prawidłowego funkcjonowania. Jednak dlaczego tak jest?

Woda sprawia, że możemy regulować swoją temperaturę, jest składnikiem wszystkich płynów ustrojowych i co najważniejsze woda rozpuszcza wszystkie substancje i składniki odżywcze. Woda jest zatem bardzo ważna. Jak rozsądnie ją oszczędzać na co dzień?

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza