Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Jak polskie gwiazdy dbają o piersi? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak polskie gwiazdy dbają o piersi?"

Rak piersi to nadal częsta choroba wśród polskich kobiet. Najlepszą formą ochrony przed rakiem jest samodzielne badanie piersi, ponieważ tylko choroba wykryta odpowiednio wcześnie daje gwarancję całkowitego wyleczenia. Dziś gwiazdy promują samobadanie piersi i podkreślają, jak ważne jest to badanie dla naszego zdrowia i życia. Obejrzyj wideo i zobacz, co o profilaktyce raka piersi mówi Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza