Trwa ładowanie...

Jak poderwać dziewczynę – złote zasady, czego oczekujemy od partnerki, mowa ciała, pierwsza randka, cechy mężczyzny

Jak poderwać dziewczynę? To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn na całym świcie. Podryw nie jest łatwy i wymaga posiadania wiedzy na temat płci pięknej. Warto być naturalnym, pewnym siebie i oczywiście znać kilka sztuczek.

Zobacz film: "Podryw krok po kroku"

spis treści

1. Jak poderwać dziewczynę – złote zasady

Należy pamiętać, że każda z kobiet jest inna i na podryw może wpłynąć wiele elementów. To nie tylko wygląd, ale również wykształcenie i zainteresowania. Podrywając dziewczynę należy kierować się kilkoma złotymi zasadami. Z pewnością, istotną rolę odgrywa wygląd zewnętrzny, pierwsze tematy rozmów oraz pewność siebie.

Przede wszystkim poświęć swojej wybrance uwagę. Pozwól jej mówić i słuchaj. Okazuj zainteresowanie tym co ją interesuje. Natomiast jeżeli partnerka jest nieśmiała musisz przejąć inicjatywę i w umiejętny sposób zadawaj pytania, aby nawiązać relację.

Postaraj się być jak najbardziej naturalny. Jeśli znajdziecie wspólne tematy na pewno łatwiej nawiążecie kontakt i podryw będzie udany, a nawet może wyniknąć z niego dłuższa relacja i szansa na idealny związek.

Łysi i seksowni - zobacz, którym gwiazdom brak włosów nie ujmuje ani grama atrakcyjności
Łysi i seksowni - zobacz, którym gwiazdom brak włosów nie ujmuje ani grama atrakcyjności [6 zdjęć]

Jednym z najbardziej atrakcyjnych mężczyzn, którzy nie posiadają bujnej czupryny jest były mąż Demi

zobacz galerię

2. Jak poderwać dziewczynę – czego oczekujemy od partnerki

Zanim zadamy sobie pytanie „jak poderwać dziewczynę” należy przemyśleć inną kwestię. Chodzi o to czego oczekujemy od przyszłego partnera. Najnowsze badania pokazują, że najczęściej poszukujemy poczucia bezpieczeństwa, empatii oraz szczerości. Wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Szczególną uwagę do wyglądu przywiązują mężczyźni. Dzieje się tak dlatego, ponieważ że są wzrokowcami.

3. Jak poderwać dziewczynę – język ciała

Czasami język ciała mówi o nas więcej niż słowa. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie znaczy bardzo wiele. Kobiety zwracają uwagę na swoich potencjalnych partnerów. To jaką partner ma sylwetkę, w jaki sposób się porusza jest dla kobiety bardzo istotne.

Twoje ciało i zachowanie musi być pewne siebie. Jeżeli mężczyzna jest silny i sprawny pozwoli to poczuć się wybrance bezpiecznie. Atrakcyjny mężczyzna na pewno przyciągnie uwagę atrakcyjnej dziewczyny.

15 sekretów kobiet, które mężczyźni powinni znać
15 sekretów kobiet, które mężczyźni powinni znać [15 zdjęć]

Kobiety doceniają wrażliwość mężczyzn. W końcu to miła odmiana, jak twardy na co dzień facet od czasu

zobacz galerię

4. Jak poderwać dziewczynę – pierwsza randka

Pierwsza randka i stres jaki jej towarzyszy jest zachowaniem całkowicie naturalnym. Nie istnieje jedna recepta na udany wieczór. Bardzo dużo zależy od osób, które spotykają się na pierwszej randce. Warto jednak być optymistycznie nastawionym do spotkania.

Wybór miejsca spotkania również jest istotny. Warto postawić na miejsce, które będzie sprzyjało miłej i spokojnej rozmowie. W dalszym etapie znajomości liczą się kolejne elementy, m.in.: potencjał intelektualny, poczucie humoru i temperament.

Zobacz także:

5. Jak poderwać dziewczynę – cechy mężczyzny

Istnieją pewne zachowania, które sprawią, że kobieta szybciej się tobą zainteresuje. Aby dziewczyna zwróciła na Ciebie uwagę musisz być pewny siebie, uśmiechać się subtelnie, kontrolować nerwowe ruchy, słuchać uważnie, utrzymywać kontakt wzrokowy.

Cechy na które na pewno zwróci każda kobieta to opiekuńczość, zdolności do podejmowania decyzji, oryginalność. Kobiety doceniają także talent kulinarny oraz dobre serce.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Mgr Irena Mielnik - Madej
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza