Trwa ładowanie...

IV Kliniczne Forum Ekspertów Narodowego Programu Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Astmy POLASTMA, 26-28.09.2013 r., Serock

W dniach 26-28 września 2013 roku w Serocku (Hotel Narvil) odbędzie się IV Kliniczne Forum Ekspertów Narodowego Programu Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Astmy POLASTMA. Do udziału w trzydniowej konferencji zapraszamy specjalistów z zakresu pulmonologii oraz alergologii. Hasłem tegorocznego Forum jest „Ciężka astma, POChP, zespół nakładania – najnowsze doniesienia i nowe możliwości leczenia”, dlatego w programie naukowym wydarzenia prominentną rolę odegrają zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem ciężkiej postaci astmy. Z chorobą tą zmaga się około 200 tysięcy Polaków – wielu chorych ma poważne problemy z normalnym funkcjonowaniem. Dużym problemem jest również przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) oraz zespół nakładania – te jednostki chorobowe coraz częściej stanowią wyzwanie dla alergologów i pulmonologów. W programie Forum znajdą się warsztaty, prezentacje i dyskusje.

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres e-mail konferencje@altasoft.pl lub altasof@altasoft.pl.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza