Trwa ładowanie...

Immunoterapia nowym sposobem na raka (WIDEO)

Zobacz film: "Immunoterapia nowym sposobem na raka"

Według najnowszych wyników testów przedstawionych na corocznej konferencji amerykańskiego stowarzyszenia onkologicznego w Chicago może nastąpić przełom w leczeniu raka. Wyniki mogą stanowić początek nowej terapii, ponieważ naukowcy są o krok od opracowania nowego cudownego leku. Twierdzą oni, że udało im się przywrócić aktywność obezwładnionemu przez nowotwór układowi odpornościowemu. Dzięki temu może on skutecznie niszczyć komórki nowotworowe. Dzięki nowym lekom możliwa będzie rezygnacja z chemioterapii. Zobacz, co o odkryciu mówi prof. Cezary Szczylik.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza