Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: ALERGIE

I ty możesz zarazić się chorobą tropikalną - malaria (WIDEO)

Zobacz film: "I ty możesz zarazić się chorobą tropikalną"

Malaria to tropikalna choroba. Teoretycznie nie ma możliwości zachorowania na nią w Europie. Ta egzotyczna choroba pojawia się bowiem w niedostępnych dla większości europejczyków regionach świata. Jednak okazuje się, że malaria coraz częściej dotyka podróżujących w różnych potencjalnie bezpiecznych kierunkach świata.

Większość osób nie zna dokładnych objawów malarii. Nie należy jednak jej lekceważyć, ponieważ zachorowanie może skończyć się śmiercią. Czym więc jest malaria i jak można się nią zarazić?

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza