Trwa ładowanie...

Hanna Lis o chorobach nowotworowych (WIDEO)

Zobacz film: "Hanna Lis o chorobach nowotworowych"

Z powodu chorób nowotworowych zmarło wiele najbliższych osób z rodziny Hanny Lis, dlatego też bardzo dba ona o regularne wykonywanie badań profilaktycznych. Dziennikarka przyznaje, że boi się raka i dlatego dwa razy do roku wykonuje wszystkie potrzebne badania zarówno sobie, jak i swoim córkom. W materiale opowiada o tym, dlaczego nie ukrywała choroby swojego ojca przed dziećmi. Pomimo zaawansowanego nowotworu do końca miał uśmiech na twarzy i bardzo dzielnie znosił leczenie. Dziennikarka uważa, że na raka choruje cała rodzina. Ona sama zabierała córki na onkologię, aby miały świadomość choroby i wiedziały, że życie nie zawsze jest kolorowe i proste. Obejrzyj materiał.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Hanna Lis nie ukrywała choroby nowotworowej swoje ojca przed dziećmi
Hanna Lis nie ukrywała choroby nowotworowej swoje ojca przed dziećmi
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza