Trwa ładowanie...

Hanna Lis o chorobach nowotworowych (WIDEO)

Zobacz film: "Hanna Lis o chorobach nowotworowych"

Z powodu chorób nowotworowych zmarło wiele najbliższych osób z rodziny Hanny Lis, dlatego też bardzo dba ona o regularne wykonywanie badań profilaktycznych. Dziennikarka przyznaje, że boi się raka i dlatego dwa razy do roku wykonuje wszystkie potrzebne badania zarówno sobie, jak i swoim córkom. W materiale opowiada o tym, dlaczego nie ukrywała choroby swojego ojca przed dziećmi. Pomimo zaawansowanego nowotworu do końca miał uśmiech na twarzy i bardzo dzielnie znosił leczenie. Dziennikarka uważa, że na raka choruje cała rodzina. Ona sama zabierała córki na onkologię, aby miały świadomość choroby i wiedziały, że życie nie zawsze jest kolorowe i proste. Obejrzyj materiał.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza