Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

#gwiazdy: Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula o rodzicielstwie. Kto pomaga im okiełznać malca? (WIDEO)

Zobacz film: "#gwiazdy: Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula o rodzicielstwie. Kto pomaga im okiełznać malca?"

We wrześniu Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula po raz pierwszy zostali rodzicami. Obowiązkami starają się dzielić tak, aby każde z nich mogą spędzać czas z maluchem i wciąż móc pracować.

Chodź świetnie sobie radzą, zdarza się że są zagubieni, zwłaszcza gdy synek płacze. Wtedy jednak mogą liczyć na obie babcie. Jak podaje "Dobry tydzień", mama aktorki przyjechała z Przechlewa do Warszawy, by zatroszczyć się o córkę i wnuka. Wspiera ich również Maria Kula, która pracuje w służbie zdrowia.

-Moja mama jest pielęgniarką na oddziale noworodków, ma duże doświadczenie i chętnie służą nam radą - powiedział "Dobremu tygodniowi" Kamil Kula.

Kiedy aktorka ma jakiś problem, natychmiast dzwoni do teściowej. Ceni sobie jej fachową wiedzę wykwalifikowanej pielęgniarki.

Dla aktorskiej pary synek Bruno jest całym światem. A jak chcą go wychować? -Najważniejsze żeby był dobrym człowiekiem, mądrym, przyzwoitym, empatycznym, wrażliwym na krzywdę innych ludzi - wylicza aktor w rozmowie z tygodnikiem.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza