Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: ALERGIE

Grzegorz Łapanowski o otyłych dzieciach (WIDEO)

Zobacz film: "Grzegorz Łapanowski o otyłych dzieciach"

Waga dzieci w Polsce stale rośnie. Niestety za dodatkowe kilogramy odpowiadają głównie błędy rodziców. Dziś również rząd zajął się dbaniem o zdrowie najmłodszych. Ze sklepików szkolnych zniknęło śmieciowe jedzenie, a stołówki szkolne miały zacząć gotować zdrowiej. Grzegorz Łapanowski postanowił wypowiedzieć się o problemie otyłości wśród najmłodszych dzieci. Kucharz jest optymistycznie nastawiony do proponowanych przez rząd zmian i ma nadzieję, że wpłyną one na poprawę zdrowia dzieci.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza