Trwa ładowanie...

Dziennikarki WP abcZdrowie i WP parenting laureatkami konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2021

Dziennikarki naszego serwisu: Tatiana Kolesnychenko, Katarzyna Grzęda-Łozicka, Katarzyna Gałązkiewicz, Karolina Rozmus i Maria Krasicka, zostały laureatkami prestiżowego konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2021 w kategorii internet.

spis treści

1. Nagroda dla Tatiany Kolesnychenko

Redaktor Tatiana Kolesnychenko zajęła w konkursie drugie miejsce. Z Wirtualną Polską jest związana od dwóch lat. Zapalona pływaczka, jest ekspertką w dziedzinie zdrowia publicznego i tematów związanych z koronawirusem, szczepionkami. Jej publikacje znajdują się nie tylko w serwisie abcZdrowie, ale również w WP Magazynie.

Tatiana Kolesnychenko
Tatiana Kolesnychenko

Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami:

2. Nagroda dla Katarzyny Grzedy-Łozickiej

Redaktor Katarzyna Grzęda-Łozicka zajęła trzecie miejsce w konkursie. Z Wirtualną Polską związana od trzech lat. Tematy covidowe nie są dla niej tajemnicą. Realizatorka rozmów z nominowanego do Grand Video Awards spotu #zdążysz.

Katarzyna Grzęda-Łozicka
Katarzyna Grzęda-Łozicka

Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami:

3. Nagroda dla Katarzyny Gałązkiewicz

Redaktor Katarzyna Gałązkiewicz zajęła czwarte miejsce w konkursie. Z Wirtualną Polską związana od dwóch lat. Prywatnie - wielbicielka klimatu i kuchni Włoch. Zawsze na bieżąco z aktualnymi badaniami i opinią ekspertów.

Katarzyna Gałązkiewicz
Katarzyna Gałązkiewicz

Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami:

4. Wyróżnienie dla Karoliny Rozmus

Redaktor Karolina Rozmus związana jest z Wirtualną Polską już cztery lata. Jako ekspert abcZdrowie dzieliła się swoją wiedzą z czytelnikami. Tematy medyczne zna od podszewki, a jej mocną stroną jest podejmowanie tematów związanych z odżywianiem.

Karolina Rozmus
Karolina Rozmus

Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami:

5. Wyróżnienie dla Marii Krasickiej

Redaktor Maria Krasicka związana jest z Wirtualną Polską od trzech lat. W naszym zespole jest ekspertką w tematach związanych z pediatrią i edukacją.

Maria Krasicka
Maria Krasicka

Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami:

Wszystkim dziennikarzom nagrodzonym w konkursie Dziennikarza Medycznego Roku 2021 serdecznie gratulujemy, a naszym czytelnikom dziękujemy za zaufanie.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza