Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

#dziejesienazywo: To jedne z najlepszych lodów w Polsce. Znasz je? (WIDEO)

Zobacz film: "#dziejesienazywo: To jedne z najlepszych lodów w Polsce. Znasz je?"

W Polsce możemy się pochwalić wieloma rzeczami, ale jedna z nich to receptura zimnych deserów, czyli lodów. Wiadomo - najzdrowsze lody to te naturalne. Gdzie je znaleźć?. Nawet kiedy pogoda nie dopisuje, turyści zjeżdżają z drogi krajowej numer 7, by skosztować pysznych domowych lodów z lodziarni Naturalne Lody Białobrzeskie. Naturalne Lody Białobrzeskie to firma z tradycją. Firma w tym roku obchodzi 80-lecie swojej działalności, ale historia rodzinnego biznesu jest jszcze dłuższa. O tym, dlaczego białobrzeskie lody są tak niezwykłe, opowiedział w #dziejesienazywo nasz gość Feliks Kamil Gruszczyński.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza