Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

#dziejesienazywo: Te lody trzeba zjeść w ciągu 6 godzin od momentu produkcji (WIDEO)

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Te lody trzeba zjeść w ciągu 6 godzin od momentu produkcji"

W Polsce możemy się pochwalić wieloma rzeczami. Jedną z nich jest receptura zimnych deserów czyli lodów. Naturalne Lody Białobrzeskie oferuje jedna z najlepszych lodziarnio-kawiarni w kraju i może stanowić poważną konkurencję, choćby dla Grycana. Lody to wspaniały zimny deser, który po raz pierwszy pojawił się już w starożytności. Wszyscy je uwielbiają. Najzdrowsze i najlepsze są te naturalne. Niestety, lodów państwa Gruszczyńskich można spróbować wyłącznie w ich rodzinnej lodziarni. Ich naturalna receptura sprawia, że nie mogą być transportowane na duże odległości. Najlepiej zjeść do sześciu godzin od momentu wyprodukowania.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza