Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

#dziejesienazywo: Niebezpieczne nowalijki (WIDEO)

Zobacz film: "Niebezpieczne nowalijki"

Wraz z nadejściem wiosny większość z nasz czeka na pojawienie się w sklepach upragnionych nowalijek. Te pierwsze zawsze są bardzo okazałe – mają piękny kształt, kolor i smak. Niestety, okazuje się, że to wszystko najczęściej zawdzięczają sztucznym nawozom i warunkom, w jakich wyrastają.

Niestety, chemiczne substancje są wyjątkowo niebezpieczne dla zdrowia i mogą powodować tragiczne w skutkach zatrucia pokarmowe, Czy jest sposób aby się przed nimi ochronić? O szkodliwych nowalijkach opowiedziała dietetyk Anna Jelonek.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza