Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

#dziejesienazywo: Jego tajemnicę zna tylko jedna osoba w rodzinie. Czym jest grylaż? (WIDEO)

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Jego tajemnicę zna tylko jedna osoba w rodzinie. Czym jest grylaż?"

Wszyscy je uwielbiają i zdają sobie sprawę że te naturalne są najlepsze i najzdrowsze. Lody to wspaniały zimny deser, który został opracowany już w starożytności. Jak rozróżnić to, czy lody są warte swojej ceny i dobrze przyrządzone? Po ich konsystencji i wyglądzie, a najlepiej udać się po prostu do dobrej lodziarni. Naturalne Lody Białobrzeskie to firma z tradycją. Tradycją jest również to, że recepturę jednego z najpopularniejszych smaków w lodziarni zna tylko jedna osoba w rodzinie. Feliks Kamil Gruszczyński ma nadzieję, że kiedyś i on pozna przepis na lody grylaż.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza