Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo: Choroby, które wywołuje Hashimoto (WIDEO)

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Choroby, które wywołuje Hashimoto"

Hashimoto to choroba autoimmunologiczna. Chorobę trudno rozpoznać, jednak po usłyszeniu diagnozy jest ona bardzo łatwo kontrolowana. Hashimoto daje bardzo niejednoznaczne objawy. Chorobę leczy się bardzo łatwo, jednak nieleczona stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia. Konsekwencje mogą być bardzo poważne. W efekcie nieleczenia choroby Hashimoto może rozwinąć się nadciśnienie i miażdżyca. Posłuchaj, co mówi lek. Małgorzata Nowicka specjalista ginekolog położnik, endokrynolog.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza