Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Do czego zdolna jest zdradzona kobieta?

Zdrada boli za każdym razem, bo nikt nie lubi być oszukiwany, okłamywany i zastępowany inną osobą. Czasem w głowie kobiety rodzi się niecny plan dokonania zemsty na mężczyźnie, przez którego tak cierpi. Ku przestrodze mężczyzn – dlaczego nie warto zdradzać kobiety?

Zobacz film: "Co wpływa na pewność siebie?"

spis treści

1. Miałeś nowe BMW

Czasami plan zemsty zdradzonej kobiety zakłada zniszczenie tego, co jej partner kocha, na czym bardzo mu zależy. Dla większości mężczyzn takim obiektem jest samochód. Przypadków, w których auto jest ,,ozdabiane” siekierami, dodatkowymi wlotami powietrza (czyt. dziurami), epitetami określającymi dosadnie męskość jego właściciela można znaleźć bez liku w Internecie. Niektórym kobietom nie wystarcza tylko zewnętrzna cześć samochodu i postanawiają upiększyć go także w środku, wtedy do akcji wkraczają puszki z farbą, kleje, różnego rodzaju płyny i tak powstaje nowoczesny i mocno abstrakcyjny wzór na tapicerce.

2. Wyznanie na drzwiach

Niektórym kobietom nie podoba się niszczenie czyjegoś mienia, wolą o zdradzie poinformować możliwie jak największą liczbę osób, tak by wybranek spalił się w ogniu społecznego potępienia. Tutaj pole manewru jest olbrzymie – od ogłoszenia napisanego na drzwiach ukochanego z informacją, co, gdzie i kiedy zaszło, po maila z dowodami zbrodni wysyłanego do wszystkich znajomych i współpracowników. W Stanach Zjednoczonych ludzie mają większy rozmach, więc czasami w drodze do pracy można tam zobaczyć billboardy z krótkimi liścikami dowodzącymi, że kobieta jednak się dowiedziała o skoku w bok.

3. Makabryczne zemsty

Zemsta czasami przybiera jednak oblicze, którego powinni bać się wszyscy, nie tylko niewierny kochanek. Póki swoją złość kobieta wyładowuje na rzeczach martwych, można przymknąć na to oko czy udać lekkie oburzenie, w myślach dodając: ,,Należało mu się”. Jednak pewne granice zostają przekroczone, kiedy na zemście cierpią niewinne istoty lub dochodzi do zagrożenia życia. Pewna kobieta w Teksasie postanowiła ukarać swojego byłego partnera poprzez usmażenie i zjedzenie jednej ze złotych rybek, które razem kupili. Inna mieszkanka USA dowiedziawszy się o licznych zdradach swojego męża, doszła do porozumienia z jego kochankami i wspólnie zaplanowały zemstę. Zwabiony podstępem mężczyzna został przywiązany do łóżka, a jego męskość została przyklejona mocnym klejem do brzucha.

4. Jak poradzić sobie z rozstaniem i nie złamać prawa?

Na szczęście większość kobiet po informacji o zdradzie partnera po prostu odchodzi, dochodząc do słusznego wniosku, że partner nie zasługuje na nie. Wiadomo, jest to bolesne przeżycie, o którym należałoby jak najszybciej zapomnieć. I tutaj nasza kobieca pomysłowość nie zna granic. Ostatnio głośno było o pewnej aukcji, na której do kupienia były szpilki, w których sprzedająca chciała wystąpić na kolacji zaręczynowej, do której nie doszło. Osiągnęły niebagatelną cenę 5800 zł. Oto sposób, jak się pozbyć pamiątek po byłym. Druga bohaterka została porzucona na 5 dni przed ślubem. Shelby Swink jednak nie załamała się, razem ze swoim fotografem postanowili uwiecznić moment niszczenia sukni ślubnej na bardzo oryginalnej sesji zdjęciowej. W ruch poszły farby, rodzice i druhny niedoszłej panny młodej przyłączyli się do tego swoistego rytuału oczyszczenia. Jego efektem jest piękna sesja zdjęciowa.

Ktoś kiedyś powiedział: ,,Piekło nie zna większe­go spus­tosze­nia, jak zem­sta kobiety zdradzonej" i chyba miał rację. Kiedy złe emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem, nic dobrego nie może się stać. Niech powyższe przykłady będą ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy zdradzają.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza