Trwa ładowanie...

Czysty i zdrowy dom na wiosnę

Człowiek ma w swoim życiu różne priorytety. Dla jednych ważny jest sukces zawodowy dla innych majątek, samochód lub rodzina. W nadmiarze codziennych obowiązków zapominamy o własnym zdrowiu lub specjalnie unikamy kontaktu z lekarzem w obawie przed negatywną diagnozą.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Świadomość wartości własnego zdrowia w Polsce jest bardzo mała. Nie łatwo jest kogoś przekonać do regularnych wizyt kontrolnych u specjalisty (skoro wcześniej nie robił tego wcale). W tej sytuacji warto zwrócić szczególna uwagę na profilaktykę. Jak się okazuje nie zawsze specyfiki farmaceutyczne są w stanie uchronić nas przed wszelkiego rodzaju chorobami.

Wiele osób w Polsce nie jest przekonanych co do konieczności regularnych wizyt u specjalisty
Wiele osób w Polsce nie jest przekonanych co do konieczności regularnych wizyt u specjalisty

W dzisiejszych czasach możemy wspomóc naszą profilaktykę o takie narzędzia jak odkurzacz usuwający niewidoczny kurz lub oczyszczacz powietrza, który usunie z powietrza kurz, pył, alergeny oraz bakterie. Urządzenia te mają opatentowany system wielokrotnej filtracji, który wychwytuje i zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki pyłków czy kurzu, dzięki czemu mieszkanie będzie czyste, a powietrze w nim zdrowsze. Wspomniane narzędzia można zobaczyć m.in. w kampanii „ Czysty i zdrowy dom”, która została przygotowana przez Agencję reklamową BE Media wraz z marką Philips.

Kampania ma charakter edukacyjno-reklamowy. Jej celem jest zaprezentowanie urządzeń zaprojektowanych z myślą o polepszeniu komfortu życia w mieszkaniu oraz zmniejszaniu objawów alergii. W kampanii prezentowane są innowacyjne produkty marki Philips, które pomogą w sprytny i efektywny sposób sprawić, że mieszkanie będzie zawsze czystsze, pozbawione kurzu, pyłów, alergenów oraz bakterii.

Czysty i zdrowy dom może spowodować, że rzadziej będziemy musieli udawać się do lekarza
Czysty i zdrowy dom może spowodować, że rzadziej będziemy musieli udawać się do lekarza

Nadrzędnym celem kampanii jest edukacja Polaków w zakresie odpowiedniej walki o czysty oraz przede wszystkim zdrowy dom. Wiosna to okres gruntownych porządków ale również okres pylenia się kwiatów i drzew. Osoby cierpiące na alergie są w tym czasie bardzo wyczulone na pojawiające się alergeny, dlatego oczyszczacz powietrza oraz efektywne sprzątanie na mokro, zdecydowanie poprawi jakość życia tych osób.

Kampania ze względu na prozdrowotny charakter realizowana jest na terenie prywatnych przychodni medycznych grupy Lux-Med i Medicover w formie spotów reklamowych, które pojawiły się na ponad 320 nośnikach multimedialnych. Kampania emitowana jest z dużą częstotliwością i osiągnie około 5 mln kontaktów w ciągu miesiąca.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza