Trwa ładowanie...

Czym jest miłość grecka, francuska, hiszpańska i włoska?

Miłość fizyczna ma wiele twarzy. Partnerzy decydują się na różne jej odmiany aby zapobiec rutynie w łóżku. Pomaga to uniknąć konfliktów w związku. Mówi się o miłości greckiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej. Czym jest każdy z tych rodzajów miłości?

Zobacz film: "Alkohol i seks"

spis treści

1. Czym jest miłość – miłość grecka

Czym jest miłość grecka? Otóż miłością grecką jest nazywany seks analny. Obecnie, coraz więcej osób decyduje się na taki rodzaj uprawiania miłości. Dla niektórych partnerów seks analny jest formą urozmaicenia życia erotycznego, sposobem na łóżkową nudę lub formą zdobycia rozkoszy w nietypowy sposób. Dla innych, miłość grecka jest tematem tabu, jest kontrowersyjna, odrażająca i niehigieniczna. Jest uważana za formę zbliżenia związków homoseksualnych.

Bardzo ważna jest zgoda parterów na taki rodzaj aktywności, higiena okolic intymnych oraz stosowanie środków nawilżających. Zachowując pewne zasady, seks analny nie powoduje przykrych doznań i nieprzyjemnych wspomnień.

Warto pamiętać, że krwawienie z odbytu może być symptomem poważniejszych uszkodzeń. Używanie prezerwatywy w czasie stosunku analnego jest koniecznością, nawet dla związków, które współżyją ze sobą wiele lat.

10 ciekawostek o seksie, które na pewno cię zaskoczą
10 ciekawostek o seksie, które na pewno cię zaskoczą [11 zdjęć]

Może ci się wydawać, że na temat seksu wiesz już wszystko. Okazuje się, że istnieje wiele faktów, o

zobacz galerię

2. Czym jest miłość – miłość francuska

Czym jest miłość francuska? To chyba jeden z najbardziej rozpowszechnionych rodzajów zbliżenia intymnego. Miłość francuska to inaczej seks oralny. Polega on na stymulacji narządów płciowych partnera bądź partnerki za pomocą ust i języka.

Przez wiele osób seks oralny traktowany jest jako forma gry wstępnej, która pobudza i wprowadza ich w intymny nastrój. Seks oralny jest ogromną przyjemnością, gdyż gwarantuje mężczyznom bezpośrednią stymulację prącia i moszny, zaś kobietom najbardziej wrażliwych i najbardziej ukrwionych zakończeń nerwowych w okolicach łechtaczki.

3. Czym jest miłość – miłość hiszpańska

Czym jest miłość hiszpańska? To inaczej stosunek międzypiersiowy. Partner umieszcza penisa pomiędzy piersiami partnerki. Duży biust sprzyja takiemu rodzajowi miłości. Jest to pozycja seksualna dla par heteroseksualnych.

Zobacz także:

Seks po hiszpańsku stymuluje penisa u mężczyzny i pobudza brodawki sutkowe kobiety. Pieszczenie stref erogennych prowadzi do pełnego spełnienia. Miłość po hiszpańsku można uprawiać w bardzo różnych pozycjach. Sformułowaniem "seks hiszpański" określa się również seks oralny z ejakulacją w ustach partnerki.

4. Czym jest miłość – miłość włoska

Miłość włoska nie wydaje się być bardzo popularnym rodzajem zbliżenia pomiędzy partnerami. Zatem czym jest miłość włoska? Seks po włosku polega na pobudzaniu penisa za pomocą pachy drugiego z kochanków. Podczas takiego stosunku można zmieniać nacisk ramienia na członek, co może intensyfikować doznania .

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza