Trwa ładowanie...

Czy zwierzęta mogą wychować dziecko? (WIDEO)

Zobacz film: "Czy zwierzęta mogą wychować dziecko?"

"Tarzan" to opowieść o chłopcu wychowanym przez małpy. Tę historię zna każdy. Choć jest to postać fikcyjna, to podobne przypadki można spotkać w czasach współczesnych. Historie o dzieciach wychowanych bez osób dorosłych, ale za to w towarzystwie zwierząt szokują, jednak czy taka sytuacja jest prawdopodobna? W materiale przedstawimy kilka przypadków takich dzieci. Obejrzyj materiał i sprawdź, czy historia o Tarzanie mogła się wydarzyć naprawdę.

Sprawdź także:

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza