Trwa ładowanie...

Czy ustawa antyaborcyjna wpłynie na dostęp do badań prenatalnych? (WIDEO)

Zobacz film: "Czy ustawa antyaborcyjna wpłynie na dostęp do badań prenatalnych?"

Badania prenatalne są niezwykle ważne dla zdrowia i życia dziecka. Pokazują nam one, czy dziecko prawidłowo się rozwija i nie jest chore. Większość ludzi jednak kojarzy je z aborcją, co nie powinno działać w ten sposób. W nowej ustawie zaproponowanej przez rząd oprócz całkowitego zakazu aborcji ma pojawić się także brak badań prenatalnych. Uniemożliwiać będzie to zatem możliwość leczenia dziecka w łonie matki. W materiale na ten temat rozmawiają: Michalina Pągowska z "Federacji na rzecz kobiet i planowania rodziny" oraz Natalia Broniarczyk z "Porozumienia Kobiet 8 marca".

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza