Trwa ładowanie...

Czy jad zwierząt może być lekiem na raka? (WIDEO)

Zobacz film: "Jad zwierząt lekiem na raka"

Poszukiwania leku na raka trwają cały czas. W ostatnim czasie naukowcy z Uniwersytetu w stanie Illinois wykazali, że istnieje możliwość zabicia komórek rakowych za pomocą jadu niektórych zwierząt. Według naukowców opracowana przez nich metoda działania sprawia, że zatrute jadem zostają jedynie komórki rakowe, co daje choremu na nowotwór szanse na całkowite wyleczenie. Uważają oni, że do eliminacji komórek rakowych można wykorzystać jad węża, pszczoły lub skorpiona. Obejrzyj wideo.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza