Trwa ładowanie...

Coraz więcej osób boryka się ze wstydliwym problemem. Cierpi na zaparcia. Jak sobie z tym radzić? (WIDEO)

Zobacz film: "Coraz więcej osób cierpi na zaparcia. Jak sobie z tym radzić?"

Coraz więcej osób cierpi z powodu dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Do tych najczęstszych i wyjątkowo utrudniających codziennie funkcjonowanie należą zaparcia.

Wpływ na pojawienie się problemu mogą mieć: stres, niewłaściwa dieta składająca się z przetworzonej żywności, nieregularne posiłki, nadwaga, a także używki. Aby pozbyć się tego wstydliwego problemu, pierwsze zmiany muszą zajść w naszej kuchni. Sprawdź, zatem, jak pobudzić nasz układ pokarmowy do działania i pozbyć się zaparć?

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza