Trwa ładowanie...

Test obrazkowy. Co widzisz na obrazku? Test w kilka chwil pokaże, kim jesteś

Testy obrazkowe pozwalają w kilka chwil odkryć wiele cech naszej osobowości, a niekiedy mogą też pokazać, o czym marzymy. Co widzisz na obrazku? Pamiętaj, że najważniejsze jest to, co pierwsze rzuci ci się w oczy.

Zobacz film: "Odporność a COVID-19. Jak działa laktoferyna?"

spis treści

1. Test obrazkowy

Spójrz na obrazek. Nie przyglądaj mu się długo, bo liczy się pierwsze wrażenie. Co widzisz na tej osobliwej ilustracji? Drzewo, twarz, a może cebulki kwiatów? Ten prosty test może zdradzić wiele na twój temat.

Ilustracja opiera się na złudzeniu optycznym
Ilustracja opiera się na złudzeniu optycznym (Facebook)

2. Możliwe interpretacje

Drzewo

Na obrazku zauważyłeś wysokie, rozłożyste drzewo z czarnym pniem? To oznacza, że w twoim życiu istotne miejsce zajmuje duchowość.

Kochasz zwierzęta i kontakt z naturą – pewnie masz ukochanego czworonoga albo marzysz o tym, by go mieć. Uspokaja cię bliski kontakt z przyrodą, dlatego wytchnienie znajdujesz podczas wycieczek na łono przyrody. To daje ci także motywację i siłę do działania.

Częściej myślisz o innych niż o sobie – wyciągasz pomocną dłoń do potrzebujących zwierząt, ale też ludzi.

Łatwo cię zranić, bo o takich osobach jak ty mówi się, że mają serce na dłoni.

Twarz mężczyzny

Jesteś osobą, dla której praca jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Cechuje cię pewność siebie i zdecydowanie. Nie jesteś ekstrawertykiem – masz w sobie wiele nieufności i ostrożności w kontaktach międzyludzkich. Ponad puste słowa przedkładasz czyny, przez co ludzie postrzegają cię jako osobę zdeterminowaną, osiągającą zamierzone cele, ale przy tym małomówną i nietowarzyską.

Zdecydowanie rzadko mówisz to, co myślisz i nie szukasz atencji.

Może dlatego grono twoich przyjaciół jest bardzo wąskie, przez co czasem może doskwierać ci samotność.

Twarz kobiety

Lubisz skupiać wokół siebie ludzi. Niektórzy mówią, że jesteś urodzonym liderem. Inni zarzucają ci obcesowość, a także przedmiotowe traktowanie drugiej osoby. Jedno jest pewne: lubisz dominować i przewodzić innym.

Otwarcie komunikujesz swoje oczekiwania wobec innych – zarówno w pracy, jak i na polu prywatnym.

To dlatego twoi bliscy czasami mogą czuć się przytłoczeni. Pamiętaj, że i oni mogą mieć zarówno swoje zdanie na określony temat, jak i rację.

Cebulki kwiatów

Widzisz na obrazku cebulki kwiatów? To może oznaczać, że trudno jest ci żyć tu i teraz. Skupiasz się na wydarzeniach z przeszłości lub żyjesz wyimaginowaną przyszłością. Snujesz marzenia z nią związane lub wręcz przeciwnie – nieustannie wracasz pamięcią do tego, co minęło.

Prawdopodobnie masz poczucie, że nie możesz odnaleźć swojego miejsca na ziemi, miotasz się bez wyraźnie określonego celu.

Chcesz osiągnąć harmonię w życiu wewnętrznym – pieniądze czy kariera są dla ciebie drugorzędne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

"Dylemat wagonika". Prosty test na to, czy jesteś psychopatą
"Dylemat wagonika". Prosty test na to, czy jesteś psychopatą

Już w roku 1967 brytyjska filozofka Philippa Foot zaproponowała prosty eksperyment etyczny, który pomaga

przeczytaj artykuł

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza